گروه صنعتی نوین تکنیک

چشم انداز و ماموریت ها

گروه صنعتی نوین تکنیک در سال 1383 به منظور ساخت تجهیزات مربوط به نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش تاسیس گردید.

امروز این گروه صنعتی، درحالی به بزرگترین سازنده و تامین کننده ی تجهیزات نمایش فرش و موکت تبدیل شده است که علاوه بر این صنعت، در صنایع نور و روشنایی، بالابر و نمایش محصولات کاشی و سرامیک افتخار خدمت رسانی به گستره ی زیادی از مشتریان را دارد . این مجموعه علاوه بر ساخت و تولید محصولات، با تشکیل گروهی از مهندسین و متخصصین طراحی و معماری اقدام به طراحی، مشاوره و اجرای پروژه هایی نموده است که با اطمینان می توان گفت بزرگترین پروژه های انجام شده ئر نوع خود در ایران هستند.

همچنین راه اندازی  واحد تحقیق و توسعه به منظور طراحی و ساخت محصولات جدید و اجرای روش های نوین مدیریت کیفیت از دیگر اقدانات این مجموعه جهت بهبود و افزایش کیفیت خدمات است.

گروه صنعتی نوین تکنیک علاوه بر پوشش سراسری ایران، درسایر نقاط جهان مانند استرالیا، آفریقا، هلند، امارات متحده عربی، مالزی، قطر، عمان، عراق، پاکستان، افغانستان، کویت، ترکیه، چین، روسیه و… پروژه های بزرگی را با موفقیت به انجام رسانیده است.

چشم انداز ما دستیابی به بازارهای جهانی و رقابت در بالاترین سطح، در صنعت طراحی و ساخت تجهیزات اماکن اداری و تجاری است. ما برآنیم که کالا و برند ایرانی را در این صنعت جهانی سازیم.

ماموریت ما نیاز سنجی و طراحی تجهیزات مورد نیاز واحد های تجاری و اداری، ساخت محصولاتی نوآورانه در بالاترین سطح کیفیت و جلب ماندگار رضایت مشتریان است.

ما همواره به این می اندیشیم که توسعه ی چایدار کسب و کارمان در گرو تعامل و خشنودی مشتریان و ارائه ی خدمات منحصر به فرد آنان خواهد بود.

خط مشی

گروه صنعتی نوین تکنیک افتخار دارد خط مشی خود را در جهت کسب رضایت مشتریان طبق نماد مفاد زیر اعلام نماید:
  • بکارگیری متخصین و مهندسین مجرب به منظور ساخت محصولات
  • انجام طراحی معماری قبل از شروع پروژه و مشاوره به مشتریان جهت حصول مطلوب ترین نتیجه و افزایش چشمگیر فروش
  • استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار
  • اجرای کنترل کیفی محصولات
  • بکارگیری مداوم سیستم مدیریت کیفیت در همه سطوح مجموعه
  • اولویت قرار دادن کیفیت در کلیه ی مراحل ساخت
  • نصب محصولات توسط تکنسین های با تجربه و با مهارت بالا
  • دریافت بازخورد متوالی از مشتریان به منظوراطمینان از رضایت آنان

گروه صنعتی نوین تکنیک کلیه آلبوم های نمایش فرش خود را از تاریخ نصب و طبق نماد مندرجه در دستور العمل نصب به مدت 120 ماه گارانتی می نماید.

برندهایی که به ما اعتماد کرده اند

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .